Kasteel Radboud zoekt vrijwilligers!

YouMedemblik - Kasteel Radboud - Rianne Noordegraaf Fotografie
Kasteel Radboud - Rianne Noordegraaf Fotografie

Hier op kasteel Radboud zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons team gastvrouwen en gastheren. Zij ondersteunen ons tijdens de openingstijden van het kasteel bij de kaartverkoop, de ontvangst van groepen, het zetten van een kopje koffie en het informeren van onze bezoekers.

Deze vrijwilligers worden tijdens het hoogseizoen (1 juni t/m 15 september) voor één dag van 11.00 tot 17.00 uur per week ingedeeld. Uiteraard in overleg en met alle ruimte voor vakanties, vrije dagen en andere beslommeringen. Wat wij te bieden hebben: een prachtige en ontzettend gezellige werkplek, veel afwisseling, leuke evenementen, een jaarlijks vrijwilligersuitje, lezingen, een reiskostenvergoeding en een kerstpakket tijdens de jaarlijkse kerstborrel. Wij zorgen graag goed voor onze vrijwilligers!

Heeft u belangstelling, neem dan contact via email: info@kasteelradboud.nl.